
Bij Skin kliniek wordt gebruik gemaakt van hogere concentraties glycolzuur, waardoor de aanmaak van collageen en elastine in de huid wordt gestimuleerd.
Deze peeling heeft een positieve invloed op huidveroudering waardoor dit proces vertraagt. De algehele conditie van de huid zal verbeteren, hij zal er frisser en stralender uitzien en kan weer beter vocht vasthouden.
Toont de huid tekenen van beginnende veroudering of zijn er pigmentvlekken / vaatjes zichtbaar waardoor de huid niet helemaal egaal is? Dan adviseren wij de peelings te combineren met een laser – of IPL behandeling.
Zo kunnen wij u de beste behandeling bieden, geheel afgestemd op uw huid. Tijdens het consult beoordelen wij uw huid en kunnen wij u goed advies geven.
Bij Skin kliniek bieden we voor een egale en stralende huid een speciaal behandelpakket aan:
Gelaat of decolleté huidverbetering Totaalprijs
6x peeling + 4x laser of IPL € 1085,00